WWE – All Stars

0

Autor Magda | Kategorie Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Opublikowano 11-10-2011

Tagi: , ,

WWE - All StarsJedna z najlepszych gier wrestlingowych dostępnych na konsolę Xbox. Na samym ringu masz do czynienia z widowiskową akcją na najwyższym poziomie. Jest tu wszystko, od długich kombosów prostych uderzeń, poprzez wszelakie rzuty i przerzuty, na firmowych finisherach unikalnych dla każdej gwiazdy kończąc. Starcia gigantów komentowane są przez prawdziwych komentatorów, Jima Rossa oraz Jerry’ego Lawlerera. W grze możesz sie wcielić w różne sławy wrestlingu, te współczesne i legendarne. Mażesz stać się Johnem Cena, Randym Ortonem lub Hulkiem Hoganem.

Oprócz zabawy ze sztuczną inteligencją, WWE All Stars oferuje tryb wieloosobowy, w którym uczestniczyć może jednocześnie do czterech osób. Wszystkie wydarzenia rozgrywają się na wspólnym ekranie telewizora lub monitora. Trybów gry mamy kilka, np: Exhibition (standardowa walka), Path of Champions (kariera), Fantasy Warfare (Poskładane mecze).

Oprawa graficzna w tym produkcje jest charakterystyczna i znacznie odróżnia się pod tym względem od konkurencji. Specjalne ciosy są dodatkowo podbudowywane zwolnionym tempem przy różnych ujęciach kamery. Duzym minusem jest częste przenikanie obiektów.

Bardzo dobrze sprawdza się tryb online, gdzie rozgrywać można wszystkie dostępne rodzaje meczów!

Napisz komentarz