Call of Duty – Black Ops

1

Autor Magda | Kategorie Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Opublikowano 21-09-2011

Tagi: , ,

Call of Duty: Black Ops jest to jedna z najlepszych strzelanek na konsolę Xbox 360. Kampania dla pojedynczego gracza przedstawiona została w formie przesłuchania Alexa Masona, wyszkolonego komandosa na usługach CIA, który jest przetrzymywany przez bliżej niezidentyfikowane osoby. W kolejnych etapach powraca się do misji, w których Mason brał udział, sterując nim samym lub innymi osobami z jego oddziału.

Black Ops to przede wszystkim kampania jednoosobowa składająca się z niezwykle widowiskowych misji. W jednym z zadań pilotujemy więc helikopter Hind i eliminujemy posterunki wroga w dżungli, a w innym znajdujemy się na pokładzie samolotu Lockheed SR-71, z którego wspieramy naziemne jednostki. Misje opierają się na skryptach, więc są liniowe, chociaż gwarantują również niesamowite przeżycia.

Grafika gry to mocno zmodyfikowana technologia z Call of Duty: World at War. Autorzy starali się wprowadzić lepszą fizykę i ograniczoną destrukcję otoczenia oraz stworzyć niezwykle szczegółowe lokacje. Sterowanie wykonano perfekcyjnie.

Jeśli nudzi Cię tryb gry jednego gracza, możesz się przełączyć na tryb multiplayer.

Komentarze (1)

Mam tę grę, jest spoko!

Napisz komentarz