Forza Motorsport 3

0

Posted by Magda | Posted in Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Posted on 23-03-2012

Tagi: ,

Jedną z najpopularniejszych gier wyścigowych na konsolę Xbox 360 jest Forza Motorsport 3. W grze znajdziesz bardzo dużo, bo aż 400 samochodów i 22 dobrze dopracowanych torów. Ta gra to życie. Każdy fan motoryzacji zachwyci się tą grą, bo ma możliwość by przejechać się Ferrari, Lamborghini czy Porsche.
Forza Motorsport 3 to najładniejsze wyścigi jakie można sobie wyobrazić. Przede wszystkim dlatego, że tutaj świetny poziom prezentują nie tylko samochody, ale również trasy. Nie ma sytuacji, w której wzrok zauważyłby jakiekolwiek spadki. Tutaj grafiki nie można oceniać po obrazkach czy filmikach z Internetu, trzeba usiąść i poczuć, że to najbardziej płynne i fizyczne doznanie, a to w symulacji najważniejsze. Prezencja aut to najwyższa światowa półka – zadbano o wszystkie, najdrobniejsze szczegóły. Muzycznie twórca średnio się postarał. Dobrane utworki niby nie przeszkadzają, ale można by oczekiwać czegoś lepszego.
Nie znajdziemy tu niektórych efektów, do których mogliśmy się już przyzwyczaić w grach wyścigowych. Nie jest to szczególna wada, bo gra jest bardzo ładna, choć miejscami wydaje się po prostu odrobinkę sterylna. Drobne braki można by zarzucić trasom, które podczas jazdy prezentują się wyśmienicie i cieszą sporą liczbą elementów, ale czasem gdy wejdziemy w tryb zdjęciowy to zauważymy na poboczach słabiutkie tekstury i dość mocno uproszczone modele drzew.
W Forza Motorsport 3 można by doszukiwać się drobnych wad, takich jak nie do końca symulacyjny system zniszczeń czy minimalnie za długie czasy ładowania tras, ale to wszystko nie ma znaczenia. Ta gra w tak wielu miejscach wyprzedza swoją konkurencję, że trzeba jej oddać hołd.

WWE – All Stars

0

Posted by Magda | Posted in Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Posted on 11-10-2011

Tagi: , ,

WWE - All StarsJedna z najlepszych gier wrestlingowych dostępnych na konsolę Xbox. Na samym ringu masz do czynienia z widowiskową akcją na najwyższym poziomie. Jest tu wszystko, od długich kombosów prostych uderzeń, poprzez wszelakie rzuty i przerzuty, na firmowych finisherach unikalnych dla każdej gwiazdy kończąc. Starcia gigantów komentowane są przez prawdziwych komentatorów, Jima Rossa oraz Jerry’ego Lawlerera. W grze możesz sie wcielić w różne sławy wrestlingu, te współczesne i legendarne. Mażesz stać się Johnem Cena, Randym Ortonem lub Hulkiem Hoganem.

Oprócz zabawy ze sztuczną inteligencją, WWE All Stars oferuje tryb wieloosobowy, w którym uczestniczyć może jednocześnie do czterech osób. Wszystkie wydarzenia rozgrywają się na wspólnym ekranie telewizora lub monitora. Trybów gry mamy kilka, np: Exhibition (standardowa walka), Path of Champions (kariera), Fantasy Warfare (Poskładane mecze).

Oprawa graficzna w tym produkcje jest charakterystyczna i znacznie odróżnia się pod tym względem od konkurencji. Specjalne ciosy są dodatkowo podbudowywane zwolnionym tempem przy różnych ujęciach kamery. Duzym minusem jest częste przenikanie obiektów.

Bardzo dobrze sprawdza się tryb online, gdzie rozgrywać można wszystkie dostępne rodzaje meczów!

Call of Duty – Black Ops

1

Posted by Magda | Posted in Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Posted on 21-09-2011

Tagi: , ,

Call of Duty: Black Ops jest to jedna z najlepszych strzelanek na konsolę Xbox 360. Kampania dla pojedynczego gracza przedstawiona została w formie przesłuchania Alexa Masona, wyszkolonego komandosa na usługach CIA, który jest przetrzymywany przez bliżej niezidentyfikowane osoby. W kolejnych etapach powraca się do misji, w których Mason brał udział, sterując nim samym lub innymi osobami z jego oddziału.

Black Ops to przede wszystkim kampania jednoosobowa składająca się z niezwykle widowiskowych misji. W jednym z zadań pilotujemy więc helikopter Hind i eliminujemy posterunki wroga w dżungli, a w innym znajdujemy się na pokładzie samolotu Lockheed SR-71, z którego wspieramy naziemne jednostki. Misje opierają się na skryptach, więc są liniowe, chociaż gwarantują również niesamowite przeżycia.

Grafika gry to mocno zmodyfikowana technologia z Call of Duty: World at War. Autorzy starali się wprowadzić lepszą fizykę i ograniczoną destrukcję otoczenia oraz stworzyć niezwykle szczegółowe lokacje. Sterowanie wykonano perfekcyjnie.

Jeśli nudzi Cię tryb gry jednego gracza, możesz się przełączyć na tryb multiplayer.

Gears of War – brutalność i krew

1

Posted by Bartek | Posted in Gry Xbox, Najpopularniejsze Xbox | Posted on 28-07-2011

Tagi: , ,

W grze Gears of War wcielamy się w postać Marcusa Fenixa, którego poznajemy w celi więziennej. Gra przedstawia nam historię walki ludzi z obcą rasą, zwaną Locust na planecie Sera. Ta niezwykle popularna gra, polega przede wszystkim na ciągłej wymianie ognia. Do dyspozycji mamy wiele rodzai broni, od granatów, pistoletów do nowoczesnych karabinów. Musimy również pamietać o obronie naszego cennego życia. Gears of War dostarcza niezwykle intensywne walki i bardzo brutalne, krwawe starcia. Gracz dysponuje jedynie czterema slotami – trzema na broń palną i jednym na granaty

Walki czteroosobowych zespołów to prawdziwa jatka, wypełniona po brzegi fachowymi akcjami i szybkimi zgonami. Konkretne mapy, spore zróżnicowanie broni i trybów musi się podobać.

Zastrzeżenia można mieć jedynie do dwóch rzeczy – wysokich wymagań sprzętowych, ale te w przypadku konwersji nie powinny dziwić, oraz braku magicznego klawisza F9. Gra zapisuje się tylko w punktach węzłowych, co najbardziej irytuje przy dwudziestej próbie przejścia jedynej, skomplikowanej misji wykonywanej na czas. Fabuła Gears of War jest niezwykle filmowa, dopieszczona ze strony dźwiękowej, pełna mistrzowskich dialogów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co do grafiki i efektów specjalnych nie można mieć żadnych zastrzeżeń.